Z inicjatywy Towarzystwa Boernerowo w ostatni piątek odbył się koncert naszego przyjaciela Mirosława Kalisiewicza. Dzięki uprzejmości pracowników MAL Boernerowo mogliśmy skorzystać z przestrzeni, w której pięknie wybrzmiały piosenki różnych gatunków. Był więc polski rock, poezja śpiewana czy szanty. Wspólnie pośpiewaliśmy. Dziękujemy za wspaniały wieczór wszystkim przybyłym gościom i za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. W galerii znajdziecie kilka kadrów z tego wieczoru.
Pozdrawiam serdecznie



