W sobotę 21 lutego, we współpracy z Towarzystwem Boernerowo odbyły się warsztaty śpiewu białego. Prowadząca, Maria Jakubczyk, poprowadziła zajęcia rewelacyjnie. Śpiewaliśmy w językach bardzo starych i niekoniecznie polskich, na głosy, z bardzo dużym zaangażowaniem zgromadzonych osób. Mimo różnego wieku i doświadczenia poczuliśmy moc płynącą z muzyki i wspólnego śpiewania. Dziękujemy MAL Boernerowo na gościnę.
